BerenSaatFanClup
Sitemizden daha iyi yararlanabilmek ve bize katılmak için lütfen üye olunuz!

Facebook İle Kolay üyelik !

Join the forum, it's quick and easy

BerenSaatFanClup
Sitemizden daha iyi yararlanabilmek ve bize katılmak için lütfen üye olunuz!

Facebook İle Kolay üyelik !
BerenSaatFanClup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Star ama Kaprizsiz

2 posters

Beren Star ama Kaprizsiz Empty Beren Star ama Kaprizsiz

Mesaj tarafından loonyessence Çarş. Haz. 22, 2011 9:22 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Engin Öztürk, rol arkadaşı Beren Saat’i yere göğe koyamadı!...
19.05.2011 11:58:56

‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisinde tecavüzcü Selim Yaşaran karakterini canlandıran Engin Öztürk, rol arkadaşı Beren Saat’i yere göğe koyamadı!..

Engin Öztürk, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’de tecavüzcü Selim Yaşaran karakterini canlandırıyor. Öztürk, Beren Saat’le aynı dizide rol almaktan mutlu olduğunu ifade ediyor. Uzun süredir Beren’le aynı karede karşılıklı oynayamadıklarını ancak çekimlerde gözlemlediği söyleyen Engin Öztürk, Beren Saat’i insan gibi insan olarak tanımlıyor: “Beren bugünün starı ama kaprissiz, insan gibi insan. Bir gün sette görüntü yönetmeninin resmi yapması için oturması gerekiyordu ve sandalye istedi. Çok yorulmasına rağmen Beren hemen kalkıp sandalyesini verdi. Kendisi ayakta bekledi. Bunu her star yapmaz..”

Projemizle gurur duyuyor

Hülya Avşar’ın dizinin ilk başlarında “Bana daha güzel tecavüz ettiler” açıklamasına Engin Öztürk, şiddetle karşı çıkıyor: “Bu açıklamaya katılmıyorum. Daha güzel tecavüz diye bir şey olamaz. Bir de o filmde karakterler başka tiplerdi. Ben etkilenmemek için filmi izlemedim. Ama bizim projemizle gurur duyuyorum. Yönetmenimiz öyle bir çekti ki, herkes tecavüzden iğrendi..

‘Kadınların ilgisi arttı’

Engin Öztürk, televizyonda rol alınca kadınların kendisine olan ilgisinin arttığını söylüyor: “Eskiden bir mekâna gittiğimde iki kişi ilgileniyorsa, şimdi 20 kadın oldu. Bence bana değil televizyon kişisine ilgi gösteriyorlar. Artık kadınlarla erkeklerin baskınlıklarının değiştiğini düşünüyorum.

Mesela ben tecavüzcüyü oynadığım için kötü tepki almayı beklerken bir kadın yanımdan geçerken ‘Ne olur bana da tecavüz et’ demişti. Çok şaşırmış ve hemen oradan uzaklaşmıştım.”
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
loonyessence
loonyessence
Admin
Admin

https://berensaatofficial.ace.st

Beren Star ama Kaprizsiz Empty Geri: Beren Star ama Kaprizsiz

Mesaj tarafından aşk-ı beren Çarş. Haz. 22, 2011 10:55 am

haber için teşekkürler Wink berene de böyle yakışırdı zaten kaprissiz güzel Smile
aşk-ı beren
aşk-ı beren
Üye
Üye

Beren Star ama Kaprizsiz Empty Geri: Beren Star ama Kaprizsiz

Mesaj tarafından loonyessence Çarş. Haz. 22, 2011 10:57 am

Birşey değil =)
loonyessence
loonyessence
Admin
Admin

https://berensaatofficial.ace.st